Papary Güneş

(0) 0,00 ₺

Sepetinizde hiç ürün yok.

section

 

 

Papary marka gözlükler tamamen el işçiliği ile Fransa ve İtalya'da üretilmekte, yan saplarındaki desenler el boyaması ile yapılmakta ve gözlüklerde kullanılan değişik renkte aynalı camlar da son derece kaliteli. Bu sebeplerden dolayı almış olduğunuz ürün size özel ve eşsiz. Kahraman Keleş, Papary güneş gözlüğü markası için yaz sezonu tasarım çalışmalarına şimdiden başladı.

 

 

Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde kargo ile gönderip, değişim / iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
 

 

Kahraman Keleş, 30 yılı aşkın tecrübesini Fransız tasarımcılardan aldığı destek ile birleştirip Türkiye'ye bir gözlük markası kazandırdı. Papary, 2014 yılında Kahraman Keleş'in bir çok kitleyi kendine hayran bırakan bir tasarımı ile çıkış yaptı ve o sezonun en beğenilen gözlükleri arasına girmeyi başardı. Günümüzde de Türkiye'nin gözde isimlerinin ve gözlükseverlerin tercihi haline gelen Papary, yakaladığı bu muhteşem enerji sayesinde Türkiye'nin önemli noktalarında da aranılan gözlük markası haline geldi.

HAFİF VE MODERN TASARIM

ÖZGÜN MODELLER

YÜKSEK KALİTELİ MATERYAL