Papary , 40 yılı aşkın bir süredir, Türkiye optik sektöründe pek çok yeniliğe imza atmış olan Kahraman Keleş tarafından kurulan bir gözlük markasıdır. Marka, 2014 yılında bir çok kitleyi kendine hayran bırakan bir tasarım ile çıkış yapmış ve sezonun en beğenilen gözlükleri arasına girmeyi başarmıştır.

İtalyan tasarım ekibi ile çalışmakta olan Papary marka güneş gözlükleri, tamamen el işçiliği ile İtalya’da üretilmektedir. Bazı parçaları ise İtalyan teknolojisi ile el değmeden  üretilmiştir. Bu sebeple tüm modeller çok kıymetli hale gelmektedir. Kemik çerçeveli modellerimizde Mazzuchelli 1. sınıf asetat kullanılmıştır. Papary Dünya sağlık örgütü tarafından onaylanmış camlar kullanmaktadır. Göz sağlığını UV ışınlarından maximum derecede koruyan antrefleks camlara sahiptir. Cilde zarar vermeyen, metaryeli çok dayanıklı hafif ve organik malzemelerden üretilmiştir. Çerçeve üzerindeki logolarımız fottomekanik micron kaplamadır.

Papary ismi Giresun’un Piraziz ilçesindeki Papar mahallesinden gelmektedir. Papary gözlükleri İstanbul’un modern Türk insanının ve Papar Anadolu Kültürünün ilhamı harmanlanarak tasarlanmıştır.

Papary özel çalışmalar ile çok düşünülerek üretilmiştir. Tasarımlarında Türk insanının Anatomisi ve renk kültürünü barındırmaktadır. Papary model güneş gözlükleri her sezon geliştirilerek size yeniden sunulmaktadır. Özgün ve eşsizdirler.

Günümüzde de Türkiye’nin gözde isimlerinin ve gözlük severlerin tercihi haline gelen Papary, yakaladığı bu muhteşem enerji sayesinde Türkiye’ de sayısı 40 a  yaklaşan önemli satış noktalarımızda vitrinleri süsleyerek, aranılan gözlük markası haline gelmiştir.

Tüm müşterilerimize memnuniyetleri ve olumlu tepkileri ile birlikte, bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Tanıtım Filmi
×