Merhaba,

Göz nurunuz bizim için çok değerli.

Bu sebeple öncelikle; güneş gözlükleri neden gerekli ve önemlidir sorusunun yanıtlarını düşünelim.

Uzun yıllardır ozon tabakası incelip, zarar gördüğü için güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına maruz kaldığımız için derimizin dermis (derinin üst tabakası) tabakasını yıprattığı kadar, gözlerimizin dokusuna da çok zarar vermeye başladı.

UVA ışınları, dokulara zarar vererek güneş alerjisi ve erken yaşlanma gibi sorunlara neden olur. Papary marka güneş gözlükleri, çerçeve ve camları ile bir bütün olarak, koruma faktörü göz önüne alınarak tasarlanmıştır. O yüzden Papary gözlük camlarında, UVA ve UVB ışınlarını filtrelemesi için son teknoloji kullanmaktadır.

Kaç çeşit güneş gözlüğü modeli ve cinsi vardır sorusunun cevabından daha önemli olan, göz için faydalı olan, göz sağlığını çeşitli etkenlerden koruyan kalite ve teknolojik altyapıya sahip bir güneş gözlüğü araştırmak daha doğru olsa gerekir.

En iyi güneş gözlükleri hangileridir derseniz, en sağlıklı en faydalı güneş gözlüklerinin özelliklerini aşağıdaki 5 maddede (ipucu) sıralayabiliriz.

1- Çerçeve modeli yüze uygun olmalı.

2- Materyali cilt sağlığına uygun olmalı.

3- Camların özel renkleri ve materyali gözün dış tabakasını retinayı ultraviyole ışınlarının zararlı dalga boylarından korumalı. UV 400 korumalı güneş gözlüğü kullanılmalı.

4- Güvenilir tescil belgesi olan (Conformite’ Europe’ene) CE belgesi olan ürünler kullanılmalı.

5- Gözlük camının ışık emilim oranı yeterli olmalı, Şehir ortamında yüzde 40-50 güneş ışıklarının daha dik geldiği dağlık bölgelerde yüzde 50-70 deniz kıyısında ve kayak yaparken yüzde 80-85 emilim uygundur.

PAPARY güneş gözlüklerinin camları, gözleri güneşin zararlı etkilerinden koruma özelliğine sahiptir.

Papary güneş gözlükleri, güneşe bağlı oluşan göz rahatsızlıklarını önlemede yardımcı olarak tasarlanmıştır.

Gözlerimizin uzun süre güneşin UV ışınlarına maruz kalması ile katarakt, makula dejenerasyonu gibi göz hastalıklarına maruz kalabiliriz.

Kaliteli gözlük nasıl olur?

Güneş gözlüğü neden gereklidir?

Gözlük çerçevesinde tasarımın önemi nedir?

Kadın ve erkek gözlüklerini Papary güneş gözlükleri sitesinde keşfedin.

Papary gözlükleri optik niteliklerinin yanında koruyucu filtreleme ve uluslararası standartlara uygun olarak son derece titizlikle üretilmiştir. Çerçevelerin niteliği ise en hassas ciltler için düşünülmüştür.

Tasarımlar, Kahraman Keleş ve İtalya’da tasarım ekibi tarafından hazırlanmaktadır.

İstanbul’dan ilham aldığı Papary Güneş Gözlükleri markamızın ilk koleksiyonuna İstanbul şehrinin ismi verilmiştir. Papary güneş gözlüklerinin çerçeve ve cam üretimleri İtalya da yapılmaktadır.

Papary Güneş Gözlüklerinin çerçevelerinde dünyanın en iyi asetat markası olan Mazzucchelli kullanılmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı göz sağlığını UV-400 ışınlarına karşı koruyan camlar kullanılmaktadır.

Papary modelleri hotcouture ve el yapımı olup hassas işçiliğe sahiptir.

Her atmosferde sizi özel ve lüks hisettirecek eşsiz modellere sahip olmakla beraber altın oran mükemmeliyetindedir.

Etkili koruyucu cam teknolojimiz UV400 ışınlarını filtrelemekte olup kullandığınızda güneşten koruma niteliğinin ne kadar yüksek olduğunu fark edeceksiniz. Papary teknolojisinde uzun UVA ışınlarına karşı koruyucu etkiyi artırmak için antioksidan içeren en gelişmiş güneş koruyucu ürünler kullanılmaktadır.

Papary Güneş Gözlüğü tasarımları ile dünya modasını içeren koleksiyonları içerdiği için, yıldızlarımız, sanatçılarımız, modaya yön verenler tarafından kullanılmaktadır. Bazılarının isimleri;

Ajda PekkanPapary P399 Modeli

Ezgi FındıkPapary P306 , L010 ve P236 Modeli

Yasemin ÖzilhanP399 ve P361 Modeli

BengüP306 ve P303 Modeli

Gamze ErçelP306 Modeli

Beliz ŞenP326 ve P361 Modeli

Selin YağcıoğluP306 Modeli

Hande GülşenP399 Modeli

Özlem Ada ŞahinP399 ve P321 Modeli

Nesrin CavadzadeP383 Modeli

İrem DericiP326 Modeli

Adriana Lima – Papary İstanbul Cosmetic Modeli

Göz gibi hayati öneme sahip organımızı koruyan camların üstünlüğü tabii ki markamızın tercihinde önemli rol oynamaktadır.

En iyi erkek güneş gözlükleri ve en güzel kadın güneş gözlüklerinde her sezon yeni koleksiyonlar bulmak mümkün. Papary güneş gözlüklerinin Unique sunglasses modelleri sınırlı sayıdadır. Seri sonu indirimli güneş gözlüğü fiyatlarımızı takip etmek için, https://www.papary.com.tr web adresine üye olun.

Web sitemizin üyelerine, mevsimler sonu indirimlerinde büyük avantajlar sunmaktayız.

Farklı model gözlüklerin, gençler için spor, dinamik modelleri mevcut olduğu gibi vintage Papary güneş gözlükleri serimize de her yıl ilaveler yapmaktayız.

En uygun fiyata en iyi kalite gözlüğü almak, fiyat/fayda açısından tüketici için en karlı olandır. Hele ki göz gibi son derece önemli bir organ için. Soğuk ve sıcak ne ise, karanlık ve aydınlık için de değişmeyen tek nitelik; optik cam kalitesidir. Tokya kadar ilginç, Singapur kadar çekici, Mumbai kadar egzotik (Anadolu/Asya/Avrupa) sanatından beslenen Papary gözlük markası tasarımları, sıcak duygulara hitap ettiği kadar, buzulların ışığına uygun cam kalitesi ve optik işlemeciliği üstün kalitesi ile ile Toronto ve Sydney popülasyonu için de çok cazip gelmektedir. Şanghay ne kadar ilginç ise, pekin nüfusu da o kadar modayı yakından takip etmektedir. San Francisco hızlı yaşamı, Los Angeles güneşi, çekici güzellikteki İstanbul ‘un cazip olması gibi.

Türkiye’de Papary markası ne kadar çekici bulunuyor ise Berlin, Londra, Brüksel, Oslo insanı için de o kadar egzotik bulunmasının sebebi de budur.

Papary 2022 yeni sezon güneş gözlükleri, çeşitli kategorilerdeki yüz tipleri göz önüne alınarak mevcut kategorileri estetik açıdan tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır. Minyon yüzler için, yuvarlak, kare, uzun dikdörtgen, oval şekilli kadın veya erkek yüz şekilleri öngörülerek Papary tasarım ekibince hazırlanmıştır. İngiltere (London), Germany (Münih, Berlin), Frankfurt moda merkezlerinden, St Petersburg, Moskova ve Newyork AVM lüks mağazalarına hitap edecek şekilde, eş zamanlı yeni sezon modelleri ile farklı bir koleksiyon tasarlanmaktadır.

https//www.papary.com.tr web adresindeki iletişim formundan bize ulaşırsanız, dünya modası ile aynı süreçte buluşabilirsiniz. Kanada’nın kayak merkezi aboneleri ile Michigan’ın kar sporları merkezi müşterileri göz sağlıkları için ortak nitelikleri aramaktadırlar; dünyanın en büyük, en ünlü markalarını tercih sebepleri, optik ve çerçeve kalitesindeki üstünlük ile tasarım orijinalitesidir.

Papary Güneş Gözlükleri de bu yüzden, dünya gözlük markaları birinci ligine çıkmış ve https://www.papary.com.tr web sitesi ile mesafe ve lokasyon kısıtını da aşmıştır.

Yasemin Özilhan, Ajda Pekkan , Aslı Şen , Pınar Altuğ Atacan , Bergüzar Korel gibi bir çok ünlünün Ezgi Fındık, Beliz Şen , Gamze Erçel gibi bir çok influencerların tercihi olmasının sebebi, o yılın renklerindeki kıyafetlerinize uyumlu (sanki takım elbise tamamlayıcılığı gibi) olsun diye tasarlanmış olmasıdır. Uçuşta taktığınız gözlükle, binicilikte tercih ettiğiniz gözlük kalitesini Papary güneş gözlüklerinin tercih edilmesini sağlayan neden, kurucu Kahraman Keleş ile oğullarının 40 yıla yakındır ciddi optik tecrübeleri, optik konusundaki titiz dikkatleri ve son derece nitelikli ve eğitimli bir ekiple çalışmalarıdır.

Modaya yön verenlerin Papary güneş gözlüklerini tercih etmelerinin sebebi de cesur, orijinal, dinamik, önceki tasarımların tekrarı olmayan hotcouture koleksiyonlarla çıkarmasıdır.

Polarize güneş gözlüklerindeki unisex özellik, Türk gözlük markaları içinde Papary güneş gözlüklerini kalitede ön sıraya çıkarmaktadır.

Her yaştaki göz sağlığı kritik öneme sahiptir. Gözlüklerinin optik niteliklerinde çok titiz davranan Papary güneş gözlükleri ekibi, oluşturduğu güven ve gördüğü talep nedeni ile Türkiye’nin gururu olan markasının merkezini de, sadık müşteri kitlesine saygısı nedeni ile İstanbul’un göz bebeği (ETİLER) merkezinde tutmaktadır. Ayrıca uluslararası pazarda kendi ürünleri gibi değerli diğer markalarla aynı kulvarda satmak üzere online satışa geçmiştir.

Kaç çeşit güneş gözlüğünün, kaç yüz yıldır kullanıldığı düşünüldüğünde gözlerimiz için ne kadar önemli ve gerekli olduğunu da fark edilir. Optik mühendisliği çok önemlidir ama esas mesele çerçeve ile mercek, cam kalitesindedir. Kullanılan hammaddelerin kalitesi artıkça da değerleri yükselmektedir.

Büyük çerçeveli gözlük markaları arasında, satışta birinci sırada olmamızın sebebi, burun kemerine temas eden parçaların tümümün çok spesifik özellikte silikon kaplamalı malzemeden imal edilmesindendir. Güneş Gözlükleri neden pahalı sorusuna verilecek en doğru yanıt; gözümüz gibi bazı çok değerli organlarımız vardır ki ucuz camlarla zararlı ultraviyole ışınlarından koruyamazsınız.

UVB ve UVA, UVC ışınları buluttan geçtiği gibi, sıradan camlardan da geçerek gözün dış dokusuna zarar verebilmektedir.

Dünya sağlık örgütü tarafından onaylanmış UV100 VE UV400 ışınlarına karşı korumalı camlarımızın farklı ve üstün kalitesi ülkemizde A+ hedef kitlesi tarafından çok talep edilmesine sebep olsa da, dünya fiyat karşılaştırmalarında diğer ilk üç ünlü markaya oranla oldukça ekonomik kalmıştır.

Özel Papary tasarımı kadar orijinal ve kaliteli deri kılıf, koruyucu kutu ve ipeksi yumuşaklıktaki silme(temizleme) kumaşlarına olan talepte ünlü ressam tasarımcımızın da rolü büyüktür.

Bedava kargo ile sağladığımız hızlı teslimat avantajlarımız, artık fiziki dükkanlarımızın, merkezimizin hangi lokasyonda (Google Map) olduğunun önemini azaltmıştır.

Dünya küçülüp, talep büyürken Papary Güneş Gözlüklerini sizin yörenize getirdik. Bu yüzden bütün coğrafyalara hitap edecek şekil ve estetikte; en orjinal tonlarda gökkuşağı renklerinin zenginliği Papary Güneş gözlüklerinin çeşitlerinde kullandık. Türkiye’de 40 ayrı şehirde satışa sunulsa da online satış web adresimizle (https://www.papary.com.tr ) size telefonunuz kadar yakın olmamız cam değişiminizi, tamirat ve bakım hizmetleri için size hızla ulaşmamızda avantaj sağlıyor.

Gözlerinize gözümüz kadar iyi bakma fırsatı verdiğiniz için müteşekkiriz.

PAPARY SUNGLASSES

Tanıtım Filmi
×