Papary Güneş

(0) 0,00 ₺

Sepetinizde hiç ürün yok.

section

 

 

Papary marka güneş gözlükleri tamamen el işçiliği ile  İtalya'da üretilmektedir.Kemik çerçeveli gözlüklerimizde Mazzuchelli 1. sınıf asetat kullanılmıştır.Antirefleks camlara sahiptir.Cilde zarar vermeyen,metaryeli çok dayanıklı hafif ve organik malzemelerden üretilmiştir. Papary için yeni sezon tasarım çalışmaları devam etmektedir.

 

 

Değişim / İade; Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde kargo ile gönderip, değişim / iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
 

 

Kahraman Keleş, 30 yılı aşkın tecrübesini İtalyan ve Fransız tasarımcılardan aldığı destek ile birleştirip Türkiye'ye bir gözlük markası kazandırdı. Papary, 2014 yılında Kahraman Keleş'in bir çok kitleyi kendine hayran bırakan bir tasarımı ile çıkış yaptı ve o sezonun en beğenilen gözlükleri arasına girmeyi başardı. Günümüzde de Türkiye'nin gözde isimlerinin ve gözlükseverlerin tercihi haline gelen Papary, yakaladığı bu muhteşem enerji sayesinde Türkiye'nin önemli noktalarında da aranılan gözlük markası haline geldi.
  • Öne Çıkan Modeller 

HAFİF VE MODERN TASARIM

ÖZGÜN MODELLER

YÜKSEK KALİTELİ MATERYAL