Şıklığı ile göz kamaştıran Papary İstanbul modeli ilk olarak 2014 ylında koleksiyonumuzda yer almaya başlamıştır.

Farklı tarzda bir çok bayanın stil tamamlayıcısı olan Papary; Asya ve Avrupayı birbirine bağlayan, eşsiz tarihi ile kendini dünyaya aşık eden İstanbul’dan aldığı ilham ile Papary İstanbul modelini tasarlanmıştır.

İstanbul modeli tarzı, şıklığı, hafifliği ve cam kalitesi ile herkesin gözdesi olmaya devam ederken ışığa göre renk değiştiren camlarıyla bu sezon dünyaca ünlü manken Sevgili Adriana Lima’ nında tercihi olmuştur.

Kendini dünyaya kanıtlayan tasarımı ile eskimeyen hala bir çok kullacısının vazgeçilmezi olan efsanevi koleksiyon İstanbul gözlerinizde yok hissine kapılacağınız kadar hafif ve rahattır. 

Renklerle müthiş bir uyum içinde olup, çerçeve ve cam şekli ile her yüz şekline uymaktadır.Üretimleri ise İtalya da cilde zarar vermeyen kaliteli metaryeller kullanılarak el işçiliği ile gerçekleşmektedir.

Sevgili Adriana Lima’ ya İstanbul koleksiyonumuzu tercih ettiği ve Papary ailesine dahil olduğu için mutluluk duymakla beraber teşekkür eder ve daha bir çok efsanevi modelimizi yüzünde görmeyi dileriz.