Papary P361 modeli yeni sezona efsane renkler ile merhaba dedi.

P361 modeli ilk olarak 2018 yılında şık tasarımı ile çıkış yapmıştı.O sezondan itibaren tasarımı ve renkleri ile herkesin ilgisini çeken, gözlükseverlerin en çok tercih ettiği modellerimiz arasına girdi.Bir çok ünlü isiminde vazgeçilmezi olan P361 modeli günümüze kadar üstünlüğünü korudu ve her sezon yenilediği ufak tasarım çizgileri ile dahada beğenildi.

Papary P361 modeli İtalya’da cilde zarar vermeyen özel çerçeveler ve 1. sınıf Mazzucchelli asetat kullanılarak üretilmiştir. Metaryeli çok dayanıklı uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir, hafif malzemelerden oluşan çerçevelerin camları dünya sağlık örgütü tarafından onaylı ve UV ışınlarına karşı korumalıdır. Titizlikle tasarlanan gold rengindeki metal sap detayları modele estetik bir görünüm kazandırmıştır. Sapların iç ve dış kısmına yerleştirilen logolarımız fottomekanik micron kaplamadır.

P361 modeli tüm detayları ile şıklığı yakalarken rahatlığı ile konforunuzuda önemsemektedir. Yüzünüze taktığınız andan itibaren asla rahatsız etmez gün boyu keyifle kullanabilir ve tarzınızın tamamlayıcısı yapabilirsiniz.

2020 sezonuna sadece kendine özgü, doğanın her tonundan ilham alarak tasarlanan yepyeni 4 rengide dahil eden Papary Sunglasses , P361 modeli ile serüvenine devam etmeyi hedefliyor.