(0) 0,00 ₺

Sepetinizde hiç ürün yok.

section

HAKKIMIZDA

Papary markası, 30 yılı aşkın bir süredir, Türkiye optik sektöründe pek çok yeniliğe imza atmış olan Kahraman Keleş tarafından yaratılmıştır. Marka, Kahraman Keleş’in yılların getirmiş olduğu bu birikimini, yeni bir marka ile,  gözlük severlerle buluşturma isteği ile doğmuştur.

Papary adı, Kahraman Keleş’in doğduğu Giresun’un Piraziz ilçesi’nin bir mahallesi olan, Papar’dan gelmektedir. Geçmişten bugüne tüm ailesinin 30 yılı aşkın süredir gözlük sektöründe olmasından dolayı, ailesi ve ülkesi için dünya standartlarında bir gözlük koleksiyonu oluşturmak amacıyla yola çıkmıştır. Marka adı oluşturma çalışmalarında, marka adının, gözlüklerin tasarımları gibi özgün olmasına dikkat edilerek, yerel fakat evrensel ve kolay telaffuz edilen bir isim seçilmiştir.

Papary markası gelenekselliğini koruyarak, dünya moda merkezi şehirlerinin trendlerini harmanlayarak oluşmuştur. Fransa ve İtalya’da üretimi gerçekleşen Papary, dünyaca ünlü pek çok markanın tasarımlarında imzası bulunan, Fransız tasarım ekibi ile çalışmaktadır.

Sonbahar-Kış’14 koleksiyonunda, 16 renk seçeneği ile her kadının birden fazla renge sahip olmak istediği özel bir koleksiyon sunan Papary, İlkbahar-Yaz’15 koleksiyonunda ise 5 farklı kadın modelinin yanı sıra unisex modellerini de kullanıcılarının beğenisine sunmuştur.

Tüm müşterilerimize memnuniyetleri ve olumlu tepkileri ile birlikte, bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.