(0) 0,00 ₺

Sepetinizde hiç ürün yok.

section

KARGO

Kargo ücreti ne kadardır?

Yurtiçi ve yurtdışı gönderilerimiz ücretsizdir.

Kargo ulaşımında hangi firmalar kullanılmaktadır?

Türkiye içi siparişileriniz Yurtiçi Kargo tarafından ulaştırılacaktır. Yurtdışı siparişlerimizde TNT ve DHL firması ile ulaşım sağlanmaktadır.

Siparişim nasıl ulaşır?

Siparişinizin ödemesi onaylandıktan sonra teslimat, yurtiçi gönderilerde 2-4 iş günü, yurtdışı gönderilerde ise 4-7 iş günü içerisinde yapılabilmektedir.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde, sitemize üye olurken kullanmış olduğunuz mail adresinize Kargo Takip Numaranızı da içeren bir bilgilendirme maili gönderilecektir.

Siparişim ben evde yokken gelmiş, ne yapmam gereklidir?

Siparişinizin size teslim edilemediği durumlarda Yurtiçi Kargo bu adrese bir not bırakır. Bu not üzerinde siparişin hangi şubede olduğu bilgisi yer alır. Kargonuzun takibini belirtilen Yurtiçi Kargo şubesi ile iletişime (444 99 99) geçerek yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz www.papary.com.tr adresine iade edilir.

Kullanılan kargo firması bulunduğum şehirde yoksa nasıl teslim alacağım?

Siparişinizi ulaştıran Yurtiçi Kargo, tüm Türkiye’ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, kırsal bölgeler ve ulaşılması zor yerleşim yerlerine ürün teslimatı yapamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız, lütfen sipariş vermeden önce 444 99 99 numaralı telefondan Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip, adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir ve sizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.

Kargom hasarlı bana ulaştı, ne yapabilirim?

Hasarlı gelen paketi teslim almayıp, kargonun hasarlı olduğuna dair kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Her türlü sorularınız için bizi çekinmeden 0212 263 73 73 numaralı telefonumuzdan arayın ya da [email protected] adresine mail atın.

Yurtdışına gönderi yapabiliyor muyuz?

Dünya üzerindeki her yere gönderi yapabiliyoruz. Kargo ücreti tarafımıza aittir. Firmamız oluşabilecek kayıp paketlerden sorumlu değildir. Posta kutusu adreslerine gönderme yapılamaz.