(0) 0,00 ₺

Sepetinizde hiç ürün yok.

section

ÖDEMELER

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Yurtiçi ödemelerinizi kredi kartınızla, banka kartınızla veya BKM Express seçeneklerinden birini kullanarak yapabilirsiniz. Yurtdışı alışverişlerinizde ise ödemelerinizi, kredi kartı veya banka kartınız (debit card) ile yapabilirsiniz.

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

www.papary.com.tr’ den yaptığınız tüm alışverişlerinizde 6 aya kadar taksitli veya peşin ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Banka kartıyla ödeme nasıl yapılıyor?

Banka kartıyla alışveriş yapabilmek için kartınızı 3D Secure sistemine kayıt etmeniz gerekmektedir. 3D Secure özelliği olmadan banka kartları online alışverişlerde kullanılamaz. Ödeme sayfasında yer alan kart alanına banka kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve güvenlik kodu hanesini yazdıktan sonra 3D secure sayfasına yönlendirileceksiniz. Bankanızda kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilen şifreyi ilgili alana girdikten sonra ödemeniz güvenli bir şekilde tamamlanmış olacak.

Ödemeler güvenli mi?

Ödemeleriniz %100 güvence altındadır. Ödemeler sayfamiz ***ile uyumludur ve kişisel bilgileriniz *** ile koruma altındadır. Firmamız kredi kartı bilgilerinizi server’umuzda tutmaz.