(0) 0,00 ₺

Sepetinizde hiç ürün yok.

section

SİPARİŞLER

Siparişlerimin bilgisine nasıl ulaşabilirim?

Websitemizin HESABIM - SİPARİŞLERİM bölümüne giderek siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca bizi 0212 263 73 73 no.lu telefonumuzdan arayarak ya da [email protected] adresine mail göndererek de siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Çalışma saatlerimiz Pazartesi - Cuma günleri 09:00 - 18:00 saatleri arasındadır.

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Siparişinizin ödemesi onaylandıktan sonra teslimat 2-4 iş günü içerisinde yapılabilmektedir. Uluslararası gönderiler için teslimat süresi 7 - 10 iş gününü bulabilmektedir.

Değişim yapmam mümkün mü?

Siparişlerinizi bir an önce teslim edebilmek için hemen teslimat sürecini başlatıyoruz, ancak eğer siparişinizde herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz size yardımcı olabilmek icin elimizden geleni yapmaya hazırız. Siparişinizde değişiklik yapmak istiyorsanız veya iptal etmek istiyorsanız, lütfen vakit geçirmeden bizi 0212 263 73 73 no.lu telefonumuzdan arayın. Çalışma saatlerimiz Pazartesi - Cuma günleri 09:00 - 18:00 saatleri arasındadır. Ayrıca bize mail aracılığıyla [email protected] adresinden de ulaşabilirsiniz.Eğer siparişiniz kargoya teslim edildiyse satın aldığınız ürünü tarafımıza orijinal faturasıyla birlikte iade göndermeniz gerekmektedir.

Siparişimi hediye paketi yapabiliyor musunuz?

Hediye paketi yapabiliyoruz. Siparişiniz onaylandıktan sonra, sipariş numaranızla birlikte göndermek istediğiniz mesajı [email protected] adresine  bildirmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz 0212 263 73 73 no.lu telefonumuzdan da arayarak bilgi verebilirsiniz.

Yurtdışından sipariş mümkün müdür?

Evet, dilediğiniz ülkeden TNT ve DHL aracılığı ile sipariş verebilirsiniz.