(0) 0,00 ₺

Sepetinizde hiç ürün yok.

section

TASARIM

En titiz ve seçici müşterilerimizin tarzını yansıtmasını sağlayacak gözlük tasarımlarını, onlarla ortak bir görüş oluşturarak ve yine onları memnun edecek düzeyde koleksiyon oluşturmak için, kalite ile tasarımı Papary’de birleştirdik. Her malzemesi kendine ait olup, başka markalar kullanmamakta ve aracı firma olmadan, üretimden direk tüketiciye sunulmaktadır.

Özel metaller, titanyum ve asetat kullanılarak, meteryali çok dayanıklı, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir, hafif malzemelerden üretilen çerçevelerin, buruna oturan pedi oldukça yumuşak ve kaymamaktadır. Cilde zarar vermeyen özel kaplamalarla hizmete sunulan çerçevelerin, büyük bir kısmı el yapımı olmakla birlikte, daha sıcak bir estetik görünüm kazanılması için el boyaması kullanılmıştır.

Dünya sağlık örgütü tarafından tescilli camlar kullanılmış olup, renk konusunda Türk insanının zevkine dikkat edilmiştir. Renkleri özel tasarlanan camlar, UV100 ve UV400 ışınlarına karşı duyarlıdır ve gözünüze zarar verme riskini azaltmaktadır. Gözlerinizi koruyup, sağlıklı kalmasını sağlamaktadır.